RES - RES-KŽ - 30.08.2020 - 30.08.2020 13:30:30 SORG V6 - http://rcsoftware.cz/ / Aleš Krátký / ales@sgames.cz


Zákl. výsledky

poz. Jméno soutěžícího přepoč. celkem + - 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo pen
1 * Břinčil Petr 1000 3000 ~ 1000
5:59 / 91
1000
4:52 / 93
1000
4:16 / 95
0
2 * Dvořák Václav 997,92 2993,75 ~ 1000
5:58 / 93
1000
1:50 / 97
993,75
3:39 / 99
0
3 * Mrázek Karel 996,3 2988,91 ~ 988,91
5:55 / 91
1000
4:25 / 90
1000
5:49 / 95
0
4 * Minařík Minařík 996,28 2988,83 ~ 988,83
5:54 / 0
1000
5:41 / 80
1000
5:54 / 92
0
5 Kastl Jan 909,23 2727,7 ~ 1000
3:21 / 90
930
1:51 / 75
797,7
5:47 / 0
0
6 Bačina Radek 890,48 2671,45 +3 726,67
4:47 / 40
981,82
4:39 / 99
962,96
4:8 / 90
0
7 Hruška Jan 889,66 2668,97 +3 1000
4:40 / 90
668,97
4:51 / 0
1000
5:53 / 0
0
8 Kalhous Václav 877,43 2632,3 +3 632,3
1:39 / 85
1000
3:20 / 0
1000
5:55 / 80
0
9 Vencel Martin 861,58 2584,75 +4 613,9
1:9 / 90
1000
1:33 / 96
970,85
5:33 / 100
0
10 Hvězda Jiří 824,04 2472,12 -3 1000
5:10 / 97
825,4
1:26 / 70
646,72
2:22 / 85
0
11 Kožíšek Vladimír 815,51 2446,52 -3 1000
3:57 / 60
724,64
0:57 / 93
721,88
2:21 / 90
0
12 Plichta Vladislav 810,48 2431,43 ~ 629,73
3:53 / 0
1000
6:0 / 75
801,7
3:8 / 95
0
13 Krbec Lukaš 805,45 2416,35 +4 996,63
3:18 / 98
419,72
0:54 / 95
1000
3:40 / 100
0
14 Bartůněk Jaroslav 784,63 2353,88 ~ 608,94
2:1 / 97
951,22
0:58 / 98
793,72
4:39 / 75
0
15 Kastl Vítězslav 764,91 2294,73 +4 677,78
3:45 / 80
722,08
3:3 / 95
894,87
4:49 / 60
0
16 Bačinová Marie 761,64 2284,91 -10 1000
5:58 / 0
888,89
1:18 / 90
396,02
1:54 / 65
0
17 Bušek Ladislav 761,1 2283,29 -1 1000
4:19 / 0
425,18
1:21 / 98
858,11
4:46 / 95
0
18 Bayer František 747,73 2243,19 +3 753,88
4:9 / 91
489,31
1:55 / 91
1000
5:58 / 94
0
19 Mikolášek Petr 729,18 2187,53 +4 868,69
2:39 / 99
318,84
1:6 / 0
1000
4:55 / 95
0
20 Řáda Pavel 694,26 2082,78 -2 618,63
4:39 / 0
792,27
1:7 / 97
671,88
2:50 / 45
0
21 Formanek Oldřich 693,68 2081,05 +1 486,49
0:56 / 70
756,1
0:49 / 75
838,46
3:57 / 90
0
22 Vencel Karel 669,55 2008,64 -7 453,33
1:49 / 95
1000
1:8 / 96
555,31
2:38 / 93
0
23 Šebánek Ivan 666,81 2000,44 -3 804,12
2:18 / 96
440
0:43 / 45
756,32
5:29 / 0
0
24 Kamenský Jaromír 616,02 1848,06 ~ 775,68
3:27 / 80
310,34
0:39 / 96
762,04
3:9 / 80
0
25 Ibehej Dušan 402,27 1206,81 ~ 525,1
0:45 / 91
294,54
0:49 / 75
387,17
1:35 / 80
0
26 Řáda Jan 390,65 1171,94 +1 353,95
1:43 / 0
395
1:19 / 0
422,99
3:4 / 0
0
27 Krbec Daniel 378,33 1134,98 -1 562,16
1:57 / 91
241,38
0:55 / 50
331,44
1:57 / 0
0
28 Fiedler Josef 320,19 960,58 ~ 525,8
2:19 / 75
157,75
0:56 / 0
277,03
2:3 / 0
0
29 Zelenka Jan 313,5 940,5 ~ 447,17
1:52 / 70
146,48
0:52 / 0
346,85
1:9 / 85
0

+- je rozdíl v pořadí mezi koly 2. vs 3.

Software SORG V6 (c) 2012 - Aleš Krátký / http://rcsoftware.cz/ / ales@sgames.cz

Stoupak.cz - RCEK, RCEJ, RCEN, RCEO, F5J, FXJ, Eurocup ... / http://stoupak.cz/